INFORMACJE:

Szkoła odkrywców talentów

Szkoła wpółpracy

KOMUNIKATY DYREKCJI

Unieważnienie oferty o naborze na stanowisko

głównej księgowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr2

w Dąbrowie Górniczej

W związku z przeniesieniem na stanowisko głównej księgowej pracownika zatrudnionego w Specjalnym Ośrodku  Szkolno – Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej w trybie art. 22 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r.   o pracownikach samorządowych ( Dz. U. 2014.1202 ), dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Dąbrowie Górniczej unieważnia konkurs na stanowisko głównego księgowego ogłoszony 20 grudnia 2016 r.

mgr Artur Iwan

KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ogłasza konkurs ofert na remont strzelnicy w następującym zakresie prac:

- montaż ściany frontowej strzelnicy z płyt OSB o grubości 2cm,

- obicie ww. ściany wykładziną dywanową lub innym materiałem w celu zamortyzowania siły strzału,

- umocowanie 4 kulochwytów,

- wyposażenie pomieszczenia w światło ledowe w sposób uniemożliwiający trafienie w źródło światła podczas strzelania,

- pomalowanie ścian i sufitu.

Osoby zainteresowane mogą oglądać pomieszczenie strzelnicy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00. Oferty można składać w sekretariacie szkoły do dnia 30.11.2016 r.

Ubezpieczenie NNW uczniów - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

warunki ubezpieczenia - POBIERZ

postanowienia dodatkowe - POBIERZ

zgłoszenie szkody - POBIERZ

Szanowni Państwo!

W ZSO nr 2  od roku szkolnego 2012/2013 funkcjonuje dziennik elektroniczny, który całkowicie zastąpił tradycyjny dziennik w formie papierowej. To nowoczesne, przejrzyste i łatwe w obsłudze narzędzie profilaktyczne wspomagające realizację funkcji wychowawczej szkoły. ELEKTRONICZNY DZIENNIK LEKCYJNY zapewni Państwu bieżący dostęp do dokładnych informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka, a także umożliwi stały kontakt z wychowawcą klasy.
Najważniejszymi zaletami aplikacji e-dziennik są:
• możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole,
• stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych dotyczących daty wystawienia oceny, kategorii oceny, uwagi o ocenie oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił,
• szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym.
e-dziennik to bezpłatny, stały kontakt ze szkołą

Obowiązujący strój uczniów Gimnazjum nr 6 i III Liceum Ogólnokształcącego:

"Uczeń ma obowiązek dbać o swój estetyczny wygląd:

dziewczęta - spódnica lub spodnie, żakiet lub sweter w kolorze granatowym lub czarnym, a w okresie letnim bluzeczka w kolorze białym, granatowym lub czarnym;

chłopcy - spodnie, marynarka lub sweter w kolorze granatowym lub czarnym, w okresie letnim koszulka w kolorze białym, granatowym lub czarnym"