Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych (zbieranie informacji o Twoich odwiedzinach podstron serwisu). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia przeglądarki. Wyłączenie obsługi plików cookies uniemożliwi zbieranie statystyk o odwiedzinach strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na umieszczenie plików cookies w Twoim urządzeniu końcowym.
X
w
 

STRONA GŁÓWNA


REKRUTACJA:

Regulamin rekrutacji
Klasy w gimnazjum


O SZKOLE:

O szkole
Historia i patron szkoły
Grono pedagogiczne
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Doradca zawodowy
Biblioteka
Świetlica
Jadłospis


Z ŻYCIA SZKOŁY:

Aktualności szkolne
Wydarzenia sportowe
Konkursy i olimpiady
Akcje i projekty
English at school
ITN
Samorząd szkolny
Odczyty meteo


DOKUMENTY:

Statut
Wymagania edukacyjne
PSO
Regulamin wycieczek
Raporty ewaluacji


UCZEŃ I RODZIC:

Kalendarz roku szkolnego
Spotkania z rodzicami
Dzwonki
Wykaz podręczników
Zajęcia pozalekcyjne
Egzamin gimnazjalny
Zestawy powtórkowe


PROJEKTY:









 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

2016-10-12 19:54:10 | Zamieścił: Piotr
KONSULTACJE INDYWIDUALNE DLA UCZNIÓW W ZESPOLE
SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W ROKU
SZKOLNYM 2016/2017

BIEŃKOWSKI PIOTR                                                    CZWARTEK 14:25 – 15:10

BILKIEWICZ BERNADETA                                         PONIEDZIAŁEK 14:25 – 15:10

CHAT KALINA                                                                 PONIEDZIAŁEK 14:20 – 15:10

GENBAR KATARZYNA                                                ŚRODA 13:35 – 14:20

GORZELAŃCZYK BEATA                                           PIĄTEK 13:30 – 14:20

KAWALEC DOROTA                                                     WTOREK 15:10-15:55

KORNES JANUSZ                                                           CZWARETEK 15:10-15:55

KRZYKAWSKA JADWIGA                                          PIĄTEK 13:30-15:10

LIGENZA MAGDALENA                                               WTOREK 14:20- 15:10

ŁYP JACEK                                                                      CZWARTEK 14:30- 15:15

MAKARYK WOJCIECH                                                WTOREK 14:30 -15:15

NOREJKO -FORNALCZYK  EWA                             PONIEDZIAŁEK  16:15 – 17:00

NOWAKOWSKA BOŻENA                                            PONIEDZIAŁEK 15:10-15:55

PYTEL ANNA                                                                   CZWARTEK 14:20-15:05

ROKICKA OLGA                                                             ŚRODA 14:20 – 15:05

ROK-STRZAŁA ALEKSANDRA                                  PIĄTEK 14:30- 15:15

RUTKA-KUBAT JOANNA                                            ŚRODA  13:30- 14:20

SALTARSKA MARTA                                                    ŚRODA 14:35 – 15: 35

                                                                                              CO DRUGI WTOREK 13:35 - 14:35

STOKŁOSA – GRYGIERZEC ANNA                          PIĄTEK 14:25 – 15:10

SZOSTAK MARZENA                                                    PIĄTEK 15:30-16:15

TARCHALSKA JADWIGA                                             ŚRODA 14:25 – 15:10

UPŁAWA JUSTYNA                                                        PONIEDZIAŁEK 15:10- 15:55

WITAS DOROTA                                                             PIĄTEK 14:20-15:05

WRÓBEL EWA                                                                  ŚRODA  15:10-15:55

ZAPOROWSKA MAŁGORZATA                                PONIEDZIAŁEK 15:10 – 15:55