Klasy w gimnazjum

---------

2017-09-15 19:06:49 | Zamieścił: Beata
REGULAMIN WPŁAT NA OBIADY
  • Wpłaty za obiady przyjmuje wychowawca świetlicy - mgr Marzena Szostak.
  • Wpłaty za korzystanie z posiłków wnoszą z góry, w okresach miesięcznych, do 10 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc:

- uczniowie

- nauczyciele (za jeden miesięczny posiłek zjedzony w szkole)

• Cena jednego obiadu wynosi:

- 4,50 zł dla uczniów

- 7,50 zł dla pracowników pedagogicznych

• Każdy obiad  zakupiony przez pracownika administracji i obsługi oraz każdy następny zakupiony przez nauczyciela wynosi:

- zupa – 2,60 zł + 8% VAT = 2,81 zł

- II danie – 4,90 zł + 8% VAT= 5,29 zł

- cały obiad – 7,50 zł + 8% VAT = 8,10 zł

W ostatnim dniu miesiąca osoby te otrzymają fakturę VAT,  na podstawie której należy uregulować płatność   przelewem na konto szkoły w ciągu 7 dni.

Numer konta bankowego znajduje się na fakturze.

• W uzasadnionych przypadkach dyrektor szkoły może, na wniosek rodzica lub pracownika szkoły uprawnionego do korzystania z posiłku w stołówce szkolnej, wyznaczyć inny niż ustalony powyżej termin wniesienia opłaty za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.
  • Każdą nieobecność na obiedzie należy zgłosić osobiście lub telefonicznie wychowawcy świetlicy do godziny 8.00. Odpisy będą realizowane od dnia następnego.
  • Wpłaty za miesiąc następny będą pomniejszone o  niewykorzystaną  kwotę pod warunkiem zgłoszenia faktu nieobecności przez ucznia lub rodzica (opiekuna).
  • Dopuszcza się jednorazowe wykupienie obiadu dla ucznia lub pracownika po zgłoszeniu tego dzień wcześniej (do godziny 8.00) oraz uregulowaniu płatności.

2017-09-15 18:40:07 | Zamieścił: Beata
REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ PRZY ZSO NR 2
W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
  1. Świetlica szkolna czynna jest codziennie. Godziny pracy wychowawców zamieszczone są w szczegółowym harmonogramie pracy świetlicy.
  2. Uczestnikami zajęć są:

a) uczniowie zapisani w dzienniku zajęć wychowawczych,

b) uczniowie niezapisani, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach (po uzyskaniu zgody wychowawcy świetlicy),

c) uczniowie, którzy nieuczęszczają na lekcje religii lub etyki (przebywają pod opieką wychowawców świetlicy).

1. Uczniowie po wejściu do świetlicy zgłaszają swoją obecność wychowawcy świetlicy (obecność zostaje odnotowana w dzienniku zajęć wychowawczych).
  2. W świetlicy obowiązuje:

a) kulturalne zachowanie się,

b) dbanie o porządek i czystość,

c) poszanowanie mienia szkolnego.

1. Odrabiając prace domowe uczniowie kierują się systematycznością, starannością, a także okazywaniem pomocy koleżeńskiej.
  2. Każde wyjście ze świetlicy należy zgłosić wychowawcy.
  3. Podczas przerwy obiadowej w świetlicy przebywają tylko osoby, które korzystają ze stołówki szkolnej.
  4. Uczniowie korzystający ze stołówki szkolnej:

a) dbają o higienę, myjąc ręce przed posiłkiem,

b) kulturalnie spożywają posiłek,

c) przestrzegają kolejności w czasie wydawania obiadu,

d) odnoszą brudne naczynia do okienka.

Dąbrowa Górnicza, 01.09.2017r.