Klasy w gimnazjum

2016-09-25 14:33:38 | Zamieścił: Beata
Osobom szczególnie uzdolnionym proponujemy
INDYWIDUALNY TOK NAUKI

W tym roku szkolnym ITN realizuje Agata Kołkowska z klasy III a pod opieką pani Beaty Gorzelańczyk. Uczennica pogłębia swoje zainteresowania matematyką, poszerza wiadomości zdobyte na lekcjach, rozwija umiejętności logicznego rozumowania, myślenia twórczego i wyobraźni przestrzennej. Realizuje projekty o charakterze badawczym. Bierze udział w konkursach matematycznych osiągając wysokie wyniki.

Agata to uczennica zdolna i pracowita, która uparcie dąży do wyznaczonego przez siebie celu. Od pierwszej klasy reprezentuje szkołę w konkursach matematycznych, osiągając sukcesy (Międzynarodowy Konkurs „Kangur” i „Pangea”, czy też Wojewódzki Konkurs „Nudna Matematyka”). Nasz „Mistrz w rozwiązywaniu zadań” (tytuł uzyskany w zeszłym roku szkolnym), to jednocześnie dziewczynka aktywna na forum klasy i szkoły, pogodna i lubiana przez rówieśników. Na pytanie, co lubi najbardziej, odpowiada jednym tchem: „taniec, jazdę na deskorolce, zwierzęta, w-f, matematykę, chemię, góry i morze”. I znajduje czas na wszystko!